Satranç

Marmaris Belediyesi GSK Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası


Kasım Ayı Turnuvası'nın UKD Değişimleri Açıklandı

Cuma, 4 Aralık 2009

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün 21 - 22 Kasım 2009 tarihlerinde düzenlediği Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.

UKD değişimleri


Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası Sona Erdi

Pazartesi, 23 Kasım 2009

Kulübümüzce 21-22 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası 22 Kasım Pazar akşamı düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Satranç Şube sorumlumuz İsmet Kamil ÖNER’in de bulunduğu ödül töreninde kategorilerinde dereceye giren ve 8 yaş grubundaki tüm sporculara madalya ve katılım belgeleri verildi.

Turnuva sonunda görüşlerini aldığımız Antrenörümüz Fırat Cem AĞCA şunları söyledi…

“ Kulübümüzün ve şube sorumlumuz İsmet Bey’in büyük katkılarıyla organize ettiğimiz UKD turnuvalarının her ay gerçekleşmesi Marmaris ve ilimizde yaşayan tüm satranççılar için çok önemli. Satrancın gelişimi düzenlenen turnuvaların çokluğu ve niceliğiyle doğru orantılıdır. Son turnuvamıza Marmaris dışından, Ortaca ve Fethiye’den de sporcular katıldı. Özellikle Ortaca’lı 20 sporcunun Ortaca Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüsle antrenörleri Cengiz ŞATIR nezaretinde turnuvamıza katılmış olmaları bizi ayrıca mutlu etti. Turnuvalarımız önümüzdeki aylarda da devam edecek. “ dedi.

İsmet Kamil Öner ( Marmaris Belediyesi GSK Satranç Şube Sorumlusu) - Kerem Aktaş

Cengiz Şatır ve Ortaca'lı Oyuncular

Umut Oflaz

Jerfi Cön

Bengi Ağca

Tuğrul Okar ( İl Temsilcisi )

Cengiz Şatır ( Kurt Hoca )

Veliler de yarışan çocukları kadar heyecanlıydı.

Murat Kargın


Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası

Salı, 17 Kasım 2009

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün düzenleyeceği Kasım Ayı UKD Satranç Turnuvası 21-22 Kasım 2009 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek. 8, 10 Ve 18 yaş kategorileri bulunan turnuva için son başvuru 20 Kasım Cuma akşamı saat 19.00’da sona ermektedir.

İlgili kategorilerdeki yarışmacıları satranç şenliğine bekliyoruz.

8 Yaş grubundaki tüm sporculara madalya verilecektir.


Sponsorlar