Satranç

Marmaris İndigo 11. Geleneksel 23 Nisan ELO Satranç Turnuvası


11.Geleneksel Marmaris 23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası Sona Erdi

Pazar, 19 Nisan 2015

Marmaris İndigo ve Marmaris Yalı Lions Kulübü’nün gerçekleştirdiği Marmaris 11. Geleneksel 23 Nisan ELO Satranç Turnuvası 19 Nisan 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular altın, kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Ahmet Yamaç , B Kategorisinde Merih Ergin, C Kategorisinde Yusuf Berk Kurtuluş, D Kategorisinde ise Can Leon Işık birinci oldu.

E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.


11. Geleneksel Marmaris 23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası Başlıyor!

Cuma, 3 Nisan 2015

Bu yıl 11.si düzenlenecek olan Marmaris Geleneksel 23 Nisan ELO Turnuvası Marmaris İndigo ve Marmaris Yalı Lions Kulübü tarafından 18-19 Nisan 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Her yaş ve seviyedeki satrançseverler düşünülerek oluşturulmuş kategorilerde yarışma sonunda birinciler Çeyrek Altın, ilk 3 sırayı alan sporcular kupa, E Grubunda yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecek. Düzenleyeceğimiz bu anlamlı turnuvanın sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak. Turnuva herkese açıktır.

Kayıt için son başvuru tarihi 17 Nisan 2015 Cuma saat:20.00’dir.
Turnuva katkı payı A grubu için 40TL, diğer gruplar için 30TLdir. Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.

Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine,fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

  • Kategori A: ELO Puanı 2200’ün altında olmak koşuluyla, ELO ya da UKD puanlarından herhangi biri 1300 ve üzeri olan sporcular.
  • Kategori B: ELO ve UKD puanları 1400 ün altında olan ya da puanı olmayan sporcular. Yaş sınırlaması yok.
  • Kategori C: Herhangi bir ELO ya da UKD puanına sahip 2005 ve sonrası doğumlu sporcular.
  • Kategori D: Herhangi bir ELO ya da UKD puanına sahip olmayan 2005 ve sonrası doğumlu sporcular.
  • Kategori E: 2007 ve sonrası doğumlu sporcular. Bu grupta sıralama yapılmayacak, sonuçlar UKD hesaplamalarında kullanılmayacaktır. Tüm kategorilerde sporcular isterlerse durumlarına uygun diğer gruplarda da oynayabilirler. Sporcuların kayıt sırasında tercihlerini belirtmeleri gerekir.


Sponsorlar