Satranç

Marmaris İndigo 2015 Aralık ELO Turnuvası


Marmaris İndigo Aralık ELO Turnuvası Sona Erdi

Pazar, 20 Aralık 2015

Marmaris İndigo Satranç tarafından düzenlenen Marmaris İndigo Aralık ELO Satranç Turnuvası 20 Aralık 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler.
Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Tuna Gürgüç, B Kategorisinde Yağmur Erdem,C Kategorisinde Yağız Lüz birinci oldu.
D Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.


Marmaris İndigo Aralık ELO Turnuvası Başlıyor

Cuma, 4 Aralık 2015

Marmaris İndigo Aralık ELO Satranç Turnuvası 19-20 Aralık 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Turnuva sonunda birinciler Çeyrek Altın, ilk üç sırayı alanlar kupa, D Kategorisinde yarışan bütün sporcular madalya ile ödüllendirilecek. Marmaris İndigo Satranç Merkezi’nin gerçekleştireceği yarışmada her yaş ve seviyedeki satranç severler düşünülerek oluşturulmuş 4 kategori yer alacak.

Kayıt için son başvuru tarihi 18 Aralık 2015 saat 20.00’dir.

Katılım ücreti A kategorisi için 40 TL, diğer kategoriler için 30 TL’dir.

Kategoriler

  • Kategori A: ELO Puanı 2200’ün altında olmak koşuluyla, ELO ya da UKD puanlarından herhangi biri 1250 ve üzeri olan sporcular.
  • Kategori B: ELO ve UKD puanları 1400 ün altında olan ya da puanı olmayan sporcular. Yaş sınırlaması yok.
  • Kategori C: Herhangi bir ELO ya da UKD puanına sahip olmayan 2006 ve sonrası doğumlu sporcular.
  • Kategori D: 2007 ve sonrası doğumlu sporcular. Bu grupta sıralama yapılmayacak, sonuçlar UKD hesaplamalarında kullanılmayacaktır. Tüm kategorilerde sporcular isterlerse durumlarına uygun diğer gruplarda da oynayabilirler. Sporcuların kayıt sırasında tercihlerini belirtmeleri gerekir.


Sponsorlar